Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ramka Philippi Straps 20 x 25 cm

Ramka Philippi Straps 20 x 25 cm
Ramka Philippi Straps 20 x 25 cm
x zamknij

Ramka Philippi Straps 20 x 25 cm

Philippi
Philippi Straps
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
20 x 25 cm
MDF, fornir, tworzywo termoplastyczne
P237002
 
Pomysłowa ramka Straps to propozycja od niemieckiej marki Philippi. Zdecydowanie różni się od tradycyjnych rozwiązań – drewniana oprawa została wyposażona w system gumek z tworzywa termoplastycznego, między którymi można umieścić ulubioną fotografię. Straps może służyć również jako organizer, do którego włożysz notatki, wizytówki albo kolorowe karteczki. Ciekawy dodatek o niecodziennej formie – sprawdzi się w modernistycznych przestrzeniach biurowych oraz w oryginalnych pracowniach. Zdjęcie umieszczone w ramce Straps będzie prezentowało się wyjątkowo nowocześnie i efektownie! Doskonały prezent dla osoby, która ceni sobie niecodzienne rozwiązania oraz dobry design.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.