Ręcznie malowana budka dla ptaków Eva Solo Bird Box

571140 Eva Solo Eva Solo
407.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571140
Wymiary
Ø 15,6 cm
Materiały
Terakota, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Urządź mieszkanie rodzinie ptaków! W tej budce ptasie mamy mogą schronić swoje pociechy przed wiatrem, deszczem i nie tylko - kombinacja terakoty i glazury chroni ptaki przed przegrzaniem w lato. Co więcej, sam możesz wybrać, jakie ptaki chcesz zaprosić do wnętrza, gdyż wejście może mieć cztery różne rozmiary. Ten stylowy domek ma w środku drabinkę, dzięki czemu podrosłe pisklęta gotowe do swojego pierwszego lotu mogą z łatwością się z niego wydostać.

Budka jest łatwa w czyszczeniu, więc co roku będzie gotowa na nową rodzinę. Pokrywa jest wyposażona w specjalny zamykający mechanizm, dzięki czemu ptaki są chronione przed wizytami nieproszonych gości.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię