Regał z szufladami Bloomingville Mini, Calle, 55 cm

82054166 Bloomingville Bloomingville
1902.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82054166
Wymiary
Długość: 55 cm
Wysokość: 89,5 cm
Szerokość: 28 cm
Materiały
Paulownia, MDF, sklejka, żelazo

Opis produktu

Regał z szufladami Bloomingville Mini, Calle, 55 cm to produkt, który pozwoli Tobie i Twojemu dziecku na zgromadzenie w jednym miejscu najróżniejszych drobiazgów. To świetny wybór, jeśli Twoje dziecko lubi chomikować drobne rzeczy, ale nie ma już na nie miejsca na klasycznych regałach czy półkach.


Regał z szufladami Bloomingville Mini, Calle, 55 cm jest niewielki – mierzy sobie zaledwie 55 cm wysokości. Taka wysokość pozwala dziecku na stały dostęp do zawartości półek. Same półki wykonano z trwałej sklejki, a ozdobą regału są estetyczne szuflady, w tym jedna przypominająca zajęczą głowę.


Regał z szufladami Bloomingville Mini to świetny sposób na nauczenie dziecka porządku – poprzez udostępnienie mu przestrzeni, o którą będzie mogło ono zadbać samodzielnie!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię