Rondel z pokrywką Eva Solo Gravity Ø 24 cm, szary

256724 Eva Solo Eva Solo
748.00 PLN
748,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 10 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
256724
Wymiary
Ø 24 cm
Materiały
Stal szlachetna
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Szary, profesjonalny rondel Eva Solo Gravity 24 cm, z ciekawą pokrywką do wygodnego duszenia znajdujących się w środku potraw. Pokrywkę można całkowicie docisnąć do rondla tak, by do środka nie dostawało się powietrze, lub lekko ją unieść – wówczas para będzie się wydostawała z rondla przez specjalne otworki umieszczone w jego przedniej części (odpowiednia cyrkulacja powietrza). Uszka pokrywki są niejako przedłużeniem uchwytów samego rondla, przez co przenosząc całość na stół nie ma obawy osunięcia się pokrywki i jej upadku na podłogę – pokrywkę dotyka się po prostu rękoma – tak, jak uchwyty (nie nagrzewają się).
Rondel posiada wbudowany durszlak, który po podniesieniu i przekręceniu pokrywki pozwala odcedzić wodę z warzyw czy gotowanego w środku makaronu. Wewnątrz naczynia znajduje się również miarka litrażowa.
Ważnym atutem rondla jest również możliwość pionowego ustawienia pokrywki na garnku, co rozwiązuje odwieczny problem „gdzie odstawić podnoszoną pokrywkę?”!.
Podstawa rondla równomiernie rozprowadza ciepło po naczyniu.
Można używać na wszystkich typach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych.
Elegancja w ultranowoczesnym stylu!
Produkty kolekcji Eva Solo Gravity to przede wszystkim niezwykła siła przyciągania! Nowoczesny kształt, doskonale wykonanie i możliwość ich szerokiego wykorzystania sprawiają, że sięga się po nie wyjątkowo często i z dużą świadomością tego, jak mocno ułatwiają codzienną pracę w kuchni.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Odwiedź nasz sklep stacjonarny i sprawdź jakość produktów marki Eva Solo osobiście!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię