Rozpylacz do oliwy Küchenprofi Trattoria 0,2 l

1005312820 Küchenprofi Küchenprofi
99.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1005312820
Wymiary
Pojemność: 200 ml
wysokość: 19 cm
Ø 5 cm.
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Rozpylacz do oliwy Küchenprofi z kolekcji Tarttoria powstał z pasji do gotowania i znajomości sztuki kulinarnej. Co najważniejsze, projektant zdecydował się na rozpylacz, nie karafkę. Dzięki temu można znacznie precyzyjnie dozować oliwę. Rozpylacz do oliwy Küchenprofi Tarttoria został wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej i przezroczystego tworzywa. Dzięki takiemu doborowi materiałów dozownik wygląda bardzo nowocześnie i lekko.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię