Ruszt do pieczenia ryby Küchenprofi 54 cm

1066052800 Küchenprofi Küchenprofi
113.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1066052800
Wymiary
Długość: 54 cm.
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczny, krótki ruszt do wygodnego pieczenia ryby od marki Küchenprofi. Wykonany z odpornej na wysokie temperatury stali szlachetnej. Rybę wystarczy ułożyć na ruszcie lub wsunąć ją między podwójne „klapy” rusztu tak, by w czasie grillowania uzyskała z obu stron ładne prążki. Doskonałe połączenie pięknego wyglądu, trwałości i codziennej funkcjonalności.
Produkty renomowanej niemieckiej marki Küchenprofi wyróżniają się najwyższą starannością wykończenia i solidnością, która sprawia, że sprawdzają się w kuchniach przez długie lata.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię