Ryby na stół!

Serax Fish & FishRyby i owoce morza mają zarówno gorących miłośników jak też przeciwników. Jednak liczba tych drugich na szczęście maleje. Walory smakowe i zdrowotne sprawiają, że frutti di mare oraz bałtyckie ryby już dawno przestały być produktami spożywanymi tylko regionalnie.

Modnym trendem w roku 2018 jest serwowanie dań przekąsek na dedykowanych im naczyniach. Ryby stały się kształtem sezonu. Misy, miseczki i talerze w ich kształcie są  bardzo modnym i ciekawym dodatkiem do jadalni i kuchni. Miłośnicy szklanej zastawy stołowej powinni zwrócić uwagę na  kolekcję projektu Paoli Navone dla marki Serax. Z kolei białe i niebieskie miski i miseczki na przekąski Sagaform Seafood zachwycą wielbicieli letnich aranżacji stołu w stylu greckim. Podłużne naczynia do serwowania Doiy Cadaques zmieszczą się na nawet bardzo wypełnionym stole.

Jeżeli przyjdzie nam ochota skosztować owoców morza, pomocne będą specjalistyczne sztućce i narzędzia do ostryg, raków i innych skorupiaków. Znajdziemy je w luksusowej kolekcji Alessi Colombina Fish jak też Sagaform Seafood.Doiy CadaquesSagaform SeafoodAlessi Colombina FishTarka do imbiru Alessi Boga