Salaterka Holmegaard Nordlys Ø 12,4 cm, zielona

4800224 Holmegaard Holmegaard
81.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800224
Wymiary
Ø 12,4 cm
Materiały
Szkło z recyklingu

Opis produktu

Efektowna, zielona salaterka wykonana w całości ze szkła pochodzącego z recyklingu. Przyciąga uwagę niemal energetyczną formą i żywym kolorem, którego po prostu chce się dotknąć. Kolekcja Nordlys dzięki pięknym barwom idealnie nadaje się do wykorzystania w upalne dni.
Z filozofią recyklingu - w pięknym wydaniu.
Produkty duńskiej marki Holmegaard wyróżniają się niezwykłą prostotą kształtów, klimatycznym designem, który nadaje im wyjątkowości oraz wykonaniem w tradycyjnych metodach obróbki szkła.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię