Popielniczki

Designerskie popielniczki

Choć palenie papierosów nie należy do najzdrowszych, to wciąż spora grupa osób pali. I te osoby lubią otaczać się fajnymi gadżetami, które sprawiają, że palenie nabiera wyjątkowego charakteru. Najczęściej wybierają oni ciekawe zapalniczki i popielniczki. Właśnie dla nich przygotowaliśmy bogatą kolekcję intrygujących, designerskich popielniczek.

Popielniczki ceramiczne i porcelanowe

Najbardziej klasycznym wyborem palaczy są popielniczki porcelanowe i ceramiczne. Są one zazwyczaj okrągłe i eleganckie. Pasują doskonale tym osobom, które preferują minimalizm. Wśród proponowanych przez nas popielniczek można znaleźć takie, które zostały ożywione zabawnymi rysunkami i powiedzonkami z nutką sarkastycznego poczucia humoru. Popielniczki te w subtelny sposób przypominają o skutkach palenia. Dlatego też, są one świetne na prezent dla osób, które chcielibyśmy zniechęcić do palenia.

Popielniczka ceramiczna, podobnie jak popielniczka porcelanowa jest łatwa w utrzymaniu w czystości, między innymi dzięki temu, że można ją myć w zmywarce do naczyń. Klasyczny wygląd, kształt i neutralna kolorystyka sprawia, że taka popielniczka doskonale wpisuje się w wystrój niemal każdego pomieszczenia.

Popielniczki stalowe

Dużą część naszej kolekcji popielniczek zajmują popielniczki metalowe. Wśród nich można znaleźć zarówno popielniczki o tradycyjnym kształcie, proste i minimalistyczne, jak i designerskie, przykuwające wzrok, designerskie popielniczki odpowiednie do papierosów, a nawet cygar. Wiele z nich to wręcz przedmioty, które wyglądają jak nowoczesne dzieła sztuki. Nie brakuje ekskluzywnych wzorów i nietypowych rozwiązań. Niejedna zaproponowana przez nas popielniczka metalowa wygląda niezwykle luksusowo i świetnie sprawdzi się nawet w eleganckim gabinecie czy salonie.

Ciekawym rozwiązaniem jest wybór popielniczki, która zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnego zapachu spalonych papierosów. Każda popielniczka bezzapachowa jest też skonstruowana tak, że zapobiega wysypywaniu się popiołu. Jest to najlepszy wybór do miejsc, w których przebywają zarówno osoby palące, jak i niepalące. Dzięki prostemu zamknięciu lub sprytnym mechanizmom usuwającym popiół do pojemnika w dolnej części popielniczki, palenie będzie mniej uciążliwe dla osób, którym zapach papierosów mógłby przeszkadzać. Jednocześnie łatwość otwierania popielniczki sprawia, że bez trudu można usunąć nagromadzone wewnątrz niedopałki oraz popiół.