Saszetka Blue Q Cameras

BQQA719 Blue Q Blue Q
36.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BQQA719
Wymiary
10,4 x 21,3 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Mały upominek dla fana zdjęć i fotografii – szczególnie w młodszym pokoleniu. Designerska, zabawnie wykonana saszetka na ołówki, zakreślacze i inne drobiazgi. Z motywem aparatów fotograficznych w nieco komiksowym wydaniu. Zamykana na zamek błyskawiczny.
Propozycje amerykańskiej marki Blue Q to przede wszystkim: 95% materiałów pochodzących z recyklingu, niezwykłe kolory, które przyciągają wzrok, ekologiczne wykonanie pod znakiem najlepszej jakości i mnóstwo fantazyjnych wzorów! W każdym produkcie Blue Q tkwi nutka sentymentów.

Marka

Amerykańska marka Blue Q zachwyca przede wszystkim energetycznymi kolorami produktów, które w 95% powstały na materiałach pochodzących z recyklingu. Ekologiczne wykonanie (pod znakiem najlepszej jakości) i niezwykła siła barw, humoru oraz pomysłowych wzorów nanoszonych na produktach sprawia, że po torebki, kosmetyczki, portmonetki i inne gadżety Blue Q sięga się z dużą przyjemnością. Sklep Czerwona Maszyna prezentuje tutaj mnóstwo fantazji i maksymalną użyteczność w modnym wydaniu.

Projektant

Ilustratorka i artystka, która przedstawia prozaiczne przedmioty w taki sposób, że zyskują indywidualny charakter i osobowość. Specjalizuje się w tworzeniu ilustracji o przemysłowej tematyce, włączając w to obiekty takie jak: przyciski, przełączniki, maszyny i urządzenia. Zaczęła się interesować wzornictwem przemysłowym już w dzieciństwie, gdy jej ojciec przynosił z pracy do domu rysunki techniczne. W 2002 r. poznała Angusa Hylanda z Pentagram Design Studio, który kupił jedną z jej książek i zaprosił ją do współpracy przy tworzeniu dużej publikacji –„Hand to Eye: Contemporary Illustration”. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię