Ściągaczka do szyb Joseph Joseph Easy Store, szara

70560 Joseph Joseph Joseph Joseph
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70560
Wymiary
Długość 20,5 cm
Wysokość 3,2 cm
Szerokość 25 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, guma

Opis produktu

Ściągaczka do szyb Joseph Joseph Easy Store w kolorze szarym to praktyczne narzędzie, które zagwarantuje idealną czystość Twojej szklanej kabiny.

Produkt z serii Easy Store służy do czyszczenia kabin prysznicowych z nadmiaru wody i luster ze smug. Jego wąska forma oszczędza miejsce w łazience, dając jednocześnie maksimum komfortu podczas korzystania. Elastyczna silikonowa końcówka ściągająca ma szerokość 25 cm i jest odpowiednia również do bardziej zakrzywionych powierzchni.

Ściągaczka wyposażona została w praktyczny haczyk, dzięki któremu odwiesisz ją na boku kabiny, mając do niej zawsze wygodny dostęp! 

Cechy produktu:

  • ściągaczka do szyb o szerokości 25 cm w kolorze szarym,
  • wykonana z higienicznego tworzywa sztucznego i silikonu,
  • wąska forma oszczędzająca miejsce,
  • praktyczny haczyk do odwieszania na drzwiach lub boku kabiny.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię