Serwetki Raeder Bon Appetit h 25 cm

C14048 Raeder Raeder
19.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14048
Wymiary
Wysokość 25 cm
Szerokość 25 cm
Materiały
Papier z nadrukiem

Opis produktu

Serwetki koktajlowe Raeder 20 sztuk to praktyczny, a zarazem elegancki dodatek stołowy.

Serwetki zostały wykonane z grubego i trwałego papieru w kolorze szarym. Każda z nich posiada 25 cm wysokości oraz 25 cm szerokości. Serwetki zostały ozdobione wzorem o wypukłej fakturze oraz białym motywem postaci siedzącej na huśtawce, niesionej przez ptaki.

Ze względu na uniwersalny rozmiar oraz kolor staną się wyrazistym akcentem pośród zastawy stołowej niezależnie od okazji.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości drukowany papier
  • uniwersalne wymiary
  • neutralna kolorystyka
  • ozdobione oryginalnym wzorem oraz motywem.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię