Serwetki Raeder Bon Appetit h 33 cm

C14889 Raeder Raeder
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14889
Wymiary
Wysokość 33 cm
Szerokość 33 cm
Materiały
Papier z nadrukiem

Opis produktu

Serwetki koktajlowe Raeder 20 sztuk to oprócz zastawy, bardzo ważny element odpowiednio przygotowanego stołu.

Serwetki zostały wykonane z grubego i trwałego papieru w kolorze białym. Każda z nich posiada 33 cm wysokości oraz 33 cm szerokości. Serwetki zostały ozdobione gęsto nadrukowanymi, ułożonymi poziomo napisami. Napisy w różnych językach oznaczają: smacznego.

Ze względu na uniwersalny rozmiar oraz kolor staną się wyrazistym akcentem pośród zastawy stołowej niezależnie od okazji.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości drukowany papier
  • uniwersalne wymiary
  • neutralna kolorystyka
  • ozdobione oryginalnymi napisami.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię