Serwetnik Alessi CACTUS! 20,5 cm

MSA10 Alessi Alessi
504.00 PLN
504,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MSA10
Wymiary
Wysokość 8,5 cm
12 x 3 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana

Opis produktu

Ultranowoczesny! Ten poziomy serwetnik zaprojektowano w kształcie niezabudowanej konstrukcji, która kojarzy się z kłującymi kolcami kaktusa, pustynią i surowymi klimatami. Pięknie wygląda na stole w towarzystwie naczyń eleganckich i filigranowych, ale i chłodnych w wyrazie (stal, ceramika, kolorowe produkty – wszystkie ładnie się przy nim prezentują). Serwetnik został wypolerowany na wysoki połysk – ładnie odbija to, co znajduje się w środku i wokół niego.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię