Serwetnik Cilio

500073 Cilio Cilio
73.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
500073
Wymiary
15 cm x 8 cm x 3 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Nowoczesny i jednocześnie romantyczny serwetnik Cilio - w sam raz na stół weselny, niedzielny obiad czy jako dekoracja restauracyjnych stolików. Wykonanie ze stali szlachetnej czyni go niezwykle trwałym, a przy tym bajecznie prostym w utrzymaniu w czystości. Owalne nóżki lekko „unoszą” go na stole, a okrągłe brzegi stabilnie utrzymują w środku komplet serwetek.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością produktów. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię