Serwetnik domek Raeder h 21,5 cm

C14488 Raeder Raeder
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14488
Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 4 cm
Wysokość 21,5 cm
Materiały
Drewno akacjowe

Opis produktu

Serwetnik domek Raeder to niebanalne akcesorium kuchenne.

Pionowy serwetnik został wykonany z surowego drewna akacjowego. Ze względu na swoje wymiary - 16 cm wysokości i 15,5 cm szerokości - nie zajmuje dużo miejsca, w związku z czym bez trudu znajdziesz dla niego miejsce na stole zastawionym talerzami lub na kuchennym blacie.

Serwetnik jest przeznaczony na serwetki o standardowych wymiarach - 25cmx25cm.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości wykonanie - solidne, akacjowe drewno
  • poręczny rozmiar
  • przeznaczony na serwetki standardowej wielkości
  • oryginalny kształt domku.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię