Serwetnik Stelton

486 Stelton Stelton
376.00 PLN
376,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
486
Wymiary
19 x 19 x 10 cm
Materiały
Stal szlachetna 18/8

Opis produktu

Serwetnik marki Stelton to doskonały pomysł na eleganckie przechowywanie serwetek na stole. Projektant Peter Holmblad zadbał o prosty design, który będzie pasował do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Funkcjonalny drobiazg, który sprawi, że serwetki zawsze będą starannie ułożone, a stół będzie wyglądał elegancko.

Kwadratowa podstawa wykonana została z najwyższej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. Cylindryczna, ruchoma część pozwoli na przechowanie i przytrzymanie dowolnej ilości serwetek.

Kolekcja: Stelton Original

Zobacz kolekcję

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię