Serwetnik z obciążnikiem Raeder, łódka

C12960 Raeder Raeder
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C12960
Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 3 cm
Materiały
Drewno akacjowe

Opis produktu

Serwetnik z obciążnikiem Raeder pomoże Ci przechowywać oraz eksponować serwetki koktajlowe w elegancki i stylowy sposób.

Serwetnik w stylu marynistycznym składa się z dwóch elementów: podstawy oraz obciążnika. Podstawa została wykonana z surowego drewna akacjowego. Posiada standardowe wymiary - 18 cm wysokości oraz 18 cm szerokości. Pozwala na przechowywanie serwetek w standardowym rozmiarze (33cmx33cm).

W zestawie z serwetnikiem znajduje się porcelanowy, biały obciążnik w kształcie łódki. Dzięki niemu zawartość serwetnika pozostaje na swoim miejscu.

Cechy produktu:

  • solidna drewniana podstawa
  • wysoka jakość wykonania
  • uniwersalny rozmiar.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię