Shaker Alessi The tending box

GIA26 Alessi Alessi
576.00 PLN
576,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA26
Wymiary
9,5 x 23,6 cm [śr. x wys.]
Materiały
stal nierdzewna 18/10
Zastosowanie

Opis produktu

Shaker Alessi The tending box stalowy to elegancki produkt, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Przeznaczony jest do przygotowywania drinków oraz bezalkoholowych koktajli. Shaker Alessi The tending box stalowy sprawia, że łączenie składników jest naprawdę proste! Dzięki niemu zaskoczysz swoich bliskich pysznymi i nietuzinkowymi napojami.


Produkt składa się z dwóch części – głównej oraz pokrywy z uchwytem.
Po odwróceniu, pokrywa zamienia się w kielich, a jej uchwyt staje się nóżką. Ten niebanalny produkt został zaprojektowany przez Giulio Lacchettiego. Shaker Alessi wykonano ze stali nierdzewnej. Posiada pojemność 500 ml. Możesz myć go w zmywarce.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię