Shaker do dressingów OXO Good Grips czarny

1188500MLNYK OXO OXO
73.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1188500MLNYK
Wymiary
6,3 x 22,2 cm
pojemność: 360 ml
Materiały
tritan, silikon
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Shaker do dressingów OXO Good Grips z czarną uszczelką. Przezroczysty shaker idealny jest do przyrządzania i mieszania dressingu czy sosu. Na ściankach narysowana została podziałka, która umożliwi idealne odmierzenie odpowiedniej ilości składników. Cienka, niewielka szyjka ułatwia polewanie sałatki marynatą. Dzięki szczelnej, silikonowej zatyczce resztkę dressingu możemy przechowywać w lodówce. Shaker wykonany został z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, które nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie zmienia jej smaku.
Można myć w zmywarce.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię