Shaker do dressingów Rosendahl Grand Cru 250 ml, black

16096 Rosendahl Rosendahl
129.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
16096
Wymiary
Wysokość: 14,5 cm Ø8,5 cm, pojemność: 0,25l
Materiały
Szkło bezołowiowe, PP, silikon
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C

Opis produktu

Shaker do dressingów Rosendahl Grand Cru 250 ml black to produkt o prostej budowie, który umożliwia sprawne przygotowanie aromatycznego dressingu – i to bez brudzenia dodatkowych naczyń i akcesoriów!


Dzięki przezroczystości pozwala od razu dostrzec zarówno rodzaj sosu, jak i jego ilość. Shaker otwiera się przy pomocy praktycznego przycisku znajdującego się na wieku. Wokół niego biegnie wąska szczelina, zapewniająca dokładne odmierzenie dressingu.


Shaker do dressingów Rosendahl Grand Cru 250 ml black nadaje się do mycia w zmywarce, jednak maksymalna temperatura to 55°C. Dzięki wykonaniu z wysokogatunkowego szkła i tworzywa sztucznego – produkt wyróżnia wysoka trwałość. Jego pojemność wynosi 0,25 l.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię