Shaker do koktajli Stelton Pilastro

X-510 Stelton Stelton
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-510
Wymiary

Ø9,5 cm, wysokość: 20,5 cm

Materiały
szkło, stal nierdzewna, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Shaker do koktajli Stelton Pilastro to kolejne praktyczne akcesorium pochodzące z wyjątkowej kolekcji Pilastro. Posiada elegancki wygląd i ryflowaną powierzchnię, charakterystyczną dla tej serii produktów. Shaker służy do wstrząsania pysznymi drinkami i koktajlami.


Produkt prezentuje się na tyle estetycznie i przyjemnie dla oka, że może stanowić samodzielny element dekoracyjny w twojej kuchni. Element ten został zaprojektowany przez Francisa Cayouleette.


Shaker do koktajli Shelton Pilastro został wykonany ze szkła. Nadaje się do mycia w zmywarce. Posiada 9,5 cm długości, 9,5 cm szerokości oraz 20,5 cm wysokości. Pojemność shakera wynosi około 400 ml. To wystarczająco, by przyrządzić napoje dla kilku osób.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię