Shaker Stelton Cylinda Line 0,75 l smokey blue

016-1-J-2 Stelton Stelton
869.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
016-1-J-2
Wymiary
Wysokość: 22,5 cm
Ø:8,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna emaliowana

Opis produktu

Elegancki shaker do koktajli Stelton Cylinda Line smokey blue ma intrygujący, nieoczywisty kształt i piękny pastelowy kolor. Ściśle spasowane elementy shakera pozwolą przygotować finezyjne drinki wygodnie i w wielkim stylu.

Shaker jest częścią limitowanej edycji kolekcji Stelton Cylinda Line – zaprojektowanej ponad 50 lat temu przez Arne Jacobsen'a – niekwestionowaną gwiazdę duńskiej sceny design'u.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię