Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff, czerwone

UNS07 R Alessi Alessi
912.00 PLN
912,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
UNS07 R
Wymiary
Wysokość 28 cm
Długość 67 cm
Szerokość 55 cm
Materiały
Polietylen

Opis produktu

Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff czerwone może być żyrafą o długiej szyi, albo sympatycznym pieskiem - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

W zależności od ustawienia siedzisko może przypominać sylwetkę psa lub żyrafy. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób je ustawimy - jeden koniec ma po prostu dłuższą 'szyję'. Cała konstrukcja ma 28 cm wysokości i 55 cm szerokości. Mebel został wyprodukowany we Włoszech z polietylenu - nadającej się w 100% do recyklingu żywicy termoplastycznej.

Krzesełko ustawione w formie "psa" ma dłuższą, wygodną podstawę do siedzenia i krótką 'głowę', która może być dodatkową powierzchnią do kreatywnej zabawy, rysowania, czy jedzenia. Mebel Doraff ustawiony w pozycji  "żyrafy" ma z kolei krótsze siedzenie, za to długą szyję, dzięki czemu siedzisko może imitować konia i zachęcać do zabawy z użyciem wyobraźni.

Siedzisko Doraff od włoskiej marki Alessi to przykład nowoczesnej myśli projektowej utrzymanej w duchu minimalizmu. Organiczny kształt z celową asymetrią to znak rozpoznawczy figury Doraff. Produkt może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz na przykład w ogrodzie czy na tarasie. Mebel-dekoracja to przede wszystkim zabawa formą i interpretacją, dzięki czemu zabawa z siedziskiem może rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor czerwony
  • wykonane z 100% nadającej się do recyklingu żywicy termoplastycznej
  • wyprodukowano we Włoszech
  • wszechstronne zastosowanie
  • możliwość ustawienia na dwa sposoby

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię