Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff, jasnoniebieskie

UNS07 LAZ Alessi Alessi
912.00 PLN
912,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
UNS07 LAZ
Wymiary
Wysokość 28 cm
Długość 67 cm
Szerokość 55 cm
Materiały
Polietylen

Opis produktu

Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff jasnoniebieskie to nowocześnie zaprojektowane połączenie krzesła i ciekawej dekoracji, dzięki czemu może mieć wszechstronne zastosowanie w pokoju dziecięcym, salonie czy ogrodzie.

W zależności od ustawienia siedzisko może przypominać sylwetkę psa lub żyrafy. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób je ustawimy - jeden koniec ma po prostu dłuższą 'szyję'. Cała konstrukcja ma 28 cm wysokości i 55 cm szerokości. Mebel został wyprodukowany we Włoszech z polietylenu - nadającej się w 100% do recyklingu żywicy termoplastycznej.

Krzesełko ustawione w formie "psa" ma dłuższą, wygodną podstawę do siedzenia i krótką 'głowę', która może być dodatkową powierzchnią do kreatywnej zabawy, rysowania, czy jedzenia. Mebel Doraff ustawiony w pozycji  "żyrafy" ma z kolei krótsze siedzenie, za to długą szyję, dzięki czemu siedzisko może imitować żyrafę lub konia i zachęcać do zabawy z użyciem wyobraźni.

Siedzisko Doraff od włoskiej marki Alessi to przykład nowoczesnej myśli projektowej utrzymanej w duchu minimalizmu. Organiczny kształt z celową asymetrią to znak rozpoznawczy figury Doraff. Produkt może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz na przykład w ogrodzie czy na tarasie. Mebel-dekoracja to przede wszystkim zabawa formą i interpretacją, dzięki czemu zabawa z siedziskiem może rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor jasnoniebieski
  • wykonane z 100% nadającej się do recyklingu żywicy termoplastycznej
  • wyprodukowano we Włoszech
  • wszechstronne zastosowanie
  • możliwość ustawienia na dwa sposoby

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię