Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff, żółte

UNS07 Y Alessi Alessi
739.00 PLN
739,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
UNS07 Y
Wymiary
Wysokość 28 cm
Długość 67 cm
Szerokość 55 cm
Materiały
Polietylen

Opis produktu

Siedzisko dla dzieci Alessi Doraff żółte może być nie tylko meblem, ale również wstępem do kreatywnej, opartej na wyobraźni zabawy w kształty i skojarzenia.

W przypadku tego produktu to dziecko decyduje o jego ostatecznym wyglądzie i przeznaczeniu. Doraff może upodobnić się do psa lub do żyrafy Wszystko zależy od tego, w jaki sposób je ustawimy - jeden koniec ma po prostu dłuższą 'szyję'. Cała konstrukcja ma 28 cm wysokości i 55 cm szerokości.

Mebel został wyprodukowany we Włoszech z polietylenu - nadającej się w 100% do recyklingu żywicy termoplastycznej.

Mebel Doraff ustawiony w pozycji "żyrafy" ma krótsze siedzenie, za to długą szyję, dzięki czemu siedzisko może imitować konia i zachęcać do zabawy z użyciem wyobraźni. Krzesełko ustawione w formie "psa" ma natomiast dłuższą, wygodną podstawę do siedzenia i krótką 'głowę', która może być dodatkową powierzchnią do kreatywnej zabawy, rysowania, czy jedzenia. 

Produkt może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz na przykład w ogrodzie czy na tarasie. Mebel-dekoracja to przede wszystkim zabawa formą i interpretacją, dzięki czemu zabawa z siedziskiem może rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor żółty
  • wykonane z 100% nadającej się do recyklingu żywicy termoplastycznej
  • wyprodukowano we Włoszech
  • wszechstronne zastosowanie
  • możliwość ustawienia na dwa sposoby

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię