Siekacz do ziół Global

G-76 Global Global
589.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
G-76
Wymiary
Długość ostrza 11 cm
Długość całkowita 22,5 cm
Szerokość klingi 2,5 cm
Waga ok. 236 g
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Siekacz do ziół Global pomoże w przygotowaniu przepysznych i aromatycznych zup i sosów pełnych świeżych ziół.

Specjalistyczny nóż do siekania świeżych ziół wyposażony został w solidną, lecz stosunkowo cienką klingę, którą nie powinno się rąbać kości ani mrożonek.

Wygodna, perforowana rękojeść gwarantuje pewnych chwyt podczas szatkowania i zapewnia bezpieczeństwo palcom. Wykonanie ostrza o długości 11 cm z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromova 18 zapewnia długie użytkowanie i brak korozji siekacza.

Cechy produktu:

  • siekacz do ziół idealnie rozdrabniający pietruszkę, szczypior lub bazylię,
  • wygodna i poręczna rękojeść z perforacją,
  • wykonanie z trwałej, odpornej na korozję stali nierdzewnej Cromova 18.

Marka

Global to japońska marka zajmująca się produkcją wyjątkowo ostrych i trwałych noży kuchennych. Tradycja ich produkcji sięga 1954 r. i jest kontynuacją wielowiekowej filozofii wytwarzania noży tak doskonałych, jak słynne, samurajskie miecze. Noże Global są wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej Cromova 18, (18% stali, molibden i wanad). W procesie produkcyjnym materiał najpierw podgrzewa się do temperatury 1000 stopni, a następnie poddaje obróbce podzerowej - schładza do temperatury -80 i ponownie podgrzewa dzięki czemu uzyskuje on twardość na poziomie 56-58 w skali C Rockwella. Noże tak wykonane zachowują ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i są wyjątkowo odporne na rdzę, przebarwienia czy korozję. Wypukły szlif głowni noży Global sprawia że ostrze jest mocniejsze, kroi skuteczniej, a krojone produkty łatwo odchodzą od ostrza. Charakterystyczne „kropeczki” - wgłębienia w rękojeści gwarantuje pewny uchwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię