Siekacz do ziół Normann Copenhagen Chop czarny

330540 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
149.00 PLN
149,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
330540
Wymiary
Wysokość 3,4 cm
Ø 14,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo termoplastyczne
Ograniczenia

Opis produktu

Mały ekspert od siekania ziół!
Ten siekacz bez problemu poradzi sobie z rozdrabnianiem ziół. Ukryte w czarnej obudowie stalowe ostrze gładko posieka bazylię, szczypiorek, czosnek, ale i poradzi sobie np. z posiekaniem na wiórki czekolady, czy rozdrobnieniem orzechów do ciasta. Prosty w obsłudze – wystarczy zdjąć gumowy półokrąg i już można siekać znajdującym się wewnątrz ostrzem.
Projekt duńskiej marki Normann Copenhagen – dla wygody przyrządzania posiłków!

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię