Siekacz OXO Good Grips 20 cm

1057959MLNYK OXO OXO
133.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1057959MLNYK
Wymiary
10,5 x 20 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne, kauczuk
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie firmy OXO do siekania warzyw, ziół, orzechów i innych produktów. Rozdrabnianie szybko i bez wysiłku.
Urządzenie zostało wyposażone w tłok z wygodnym, opływowym przyciskiem. Jego naciskanie dłonią, do uzyskania pożądanego stopnia rozdrobnienia, uruchamia obracające się ostrza, które siekają produkty. Wewnętrzna sprężyna wzmacnia siłę nacisku, zwiększając łatwość i komfort pracy.
Siekać można w dopasowanym kształtem pojemniku lub bezpośrednio na desce do krojenia. Dostosowana do pojemnika szpatułka pomoże wygarnąć poszatkowaną cebulę lub czosnek, a ich zapach nie pozostanie na dłoniach (oba akcesoria - w zestawie).
  • cicha praca
  • wewnętrzny mechanizm obrotowy zapobiega przywieraniu szatkowanej żywności do ścianek naczynia
  • podziałka (cups i ml) na ściance przezroczystego pojemnika
  • szczelny pojemnik (z pokrywką), odłączany jednym ruchem, może służyć do przechowywania poszatkowanych składników
  • antypoślizgowe dno - urządzenie stabilnie trzyma się na blacie
  • łatwy demontaż na części - łatwe czyszczenie
  • można myć w zmywarce
  • tłok można zablokować w najniższej pozycji - wygoda przechowywania.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię