Silikonowa miarka Lurch FlexiForm, szara

LU-00070260 Lurch Lurch
99.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LU-00070260
Wymiary
Ø 12,5 cm
Wysokość 17 cm
Pojemność 1 l
Materiały
Silikon platynowy
Zastosowanie

Opis produktu

Silikonowa miarka Lurch FlexiForm ułatwi odmierzanie składników podczas kuchennych wypieków i sprawi, że pieczenie ulubionych potraw czy deserów stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Miarka o pojemności 1 l nadaje się do odmierzania płynów lub suchych produktów. Pomieści 1 l płynu, 900 g cukru lub 600 g mąki.

Produkt posiada elastyczną silikonową konstrukcję, która zapewnia dużą wygodę użytkowania. Miarka ma także specjalnie wyprofilowaną krawędź, która chroni przed chlapaniem podczas mieszania czy wylewania.

Okrągłe dno miarki ułatwia mieszanie składników i ubijanie piany, zapobiega także osadzaniu się na dnie resztek mąki czy cukru.

Miarka do odmierzania składników Lurch została wykonana z silikonu platynowego, który nie wpływa na smak mieszanych składników. Jest odporna na temperatury od -40 do 240 stopni.

Produkt nadaje się do mycia w zmywarce.

Cechy produktu:

  • wykonane z silikonu platynowego, który jest neutralny smakowo
  • nadaje się do odmierzania płynów, cukru czy mąki
  • wygodna elastyczna konstrukcja
  • krawędź chroniąca przed chlapaniem
  • okrągłe dno ułatwiające mieszanie składników i ubijanie piany
  • odporne na temperatury od -40 do 240 stopni
  • łatwe w czyszczeniu
  • można myć w zmywarce

Marka

Lurch w swojej ofercie posiada silikonowe formy do pieczenia, dzięki którym w łatwy sposób można przygotować pyszne torty i ciasta. Dzięki posiadanym atestom i eleganckiemu wykończeniu są trwałe, bezpieczne i estetyczne. Oferowane przez Lurch akcesoria kuchenne sprawią, że przygotowywanie posiłków stanie się przyjemniejsze. Wykonane z wysokiej jakości materiałów noże, tarki, obieraki czy wałki pozwolą czerpać radość z przyrządzania i spożywania kulinarnych kompozycji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię