Skarbonka Bloomingville Mini Jasser

82054826 Bloomingville Bloomingville
127.00 PLN
127,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82054826
Wymiary
Długość: 25,5 cm
Wysokość: 12 cm
Szerokość: 10 cm
Materiały
Kamionka, silikon

Opis produktu

Skarbonka Bloomingville Mini Jasser to świetny początek nauki oszczędzania! Jeśli Twoje dziecko uczy się, do czego służą pieniądze i chcesz wpoić mu zdrowe zasady zarządzania finansami, skarbonka będzie Ci z pewnością potrzebna.


Skarbonka Bloomingville Mini Jasser zrywa z klasycznym obrazkiem świnki skarbonki – ten produkt to dinozaur skarbonka! Jeśli Twoje dziecko jest na etapie fascynowania się tymi prehistorycznymi zwierzętami, taki zakup z pewnością rozpali jego wyobraźnię. Nie tylko pomieści monety i banknoty, ale też ozdobi półkę czy blat biurka.


Skarbonka Bloomingville Mini Jasser została wykonana z trwałej kamionki, nie jest jednak odporna na uszkodzenia mechaniczne! Pamiętaj, że potraktowanie jej młotkiem nie jest dobrym sposobem na dostanie się do oszczędności!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię