Skarbonka Lexon Secret, koralowa

LH46O Lexon Design Lexon Design
69.30 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LH46O
Wymiary
Wysokość: 12,5 cm
szerokość: 9 cm
długość: 9 cm.
Materiały
Tworzywo PMMA

Opis produktu

Skarbonka, w której ukryjesz swoje małe sekrety! Lexon Secret charakteryzuje się intrygującą budową – podwójne ściany sprawiają, że skarbonka zmienia się w zależności od swojego położenia. Kiedy stoi – barwna ciecz pozostaje na dnie pojemnika, a powłoka jest wtedy przezroczysta. Natomiast gdy odwróci się skarbonkę, ściany zalewają się kolorowym płynem, a przedmioty, które są w środku stają się niewidoczne. Estetyczna i funkcjonalna rzecz, w której skryjesz pieniądze, słodycze albo inne cenne drobiazgi.
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię