Skarpetki Eat My Socks Chewy Cookie

EMSNCRCOCH Eat My Socks Eat My Socks
75.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EMSNCRCOCH
Materiały
Skład: 61,7% bawełna, 28,4% poliester,4,2% elastant, 5,7% poliamid

Opis produktu

Kto nie kocha ciasteczek z kawałkami czekolady? Nie ma takiej osoby! Ciasteczka z kawałkami czekolady to najlepszy rodzaj ciasteczek, dlatego przygotowaliśmy te skarpetki, abyś mógł pokazać wszystkim, że należysz do "Klubu Miłośników Ciasteczek Czekoladowych".


Rozmiar uniwersalny.Skarpetki zakrywają łydkę. 


Opakowanie: Pudełko papierowe z laminatem z masy drzewnej i PET pochodzącym w 100% z recyklingu.

Marka

Eat My Socks to marka skarpetek stworzona przez Jaime i Elodie, młode małżeństwo mieszkające w Barcelonie. Oboje wyznają tę samą filozofię życiową: Życie to zabawa i nie powinniśmy traktować go zbyt poważnie. Po założeniu kilku udanych marek w ciągu ostatnich 15 lat, postanowili stworzyć Eat My Socks. 

 

W Eat My Socks  Jaime i Elodie projektują wyjątkowe skarpetki w kształcie niespodziewanych przedmiotów. Od kolekcji produktów spożywczych, która obejmuje szeroki wybór modeli, takich jak skarpetki zapakowane w kształt sushi czy lodów, po linię trendów obejmującą zabawne formy, takie jak zwierzęta. Eat My Socks oferuje szeroką kolekcję kreatywnych, odważnych i zabawnych skarpetek, z których wszystkie gwarantują 100% zaskoczenia i są doskonałym prezentem typu "wow". 

 

Skarpetki Eat My Socks wymagają opakowania, aby wyeksponować niesamowite kształty i wywołać efekt "wow" u odbiorcy Twojego prezentu. Twórcy nie chcieli jednak, aby oznaczało to utratę świadomości dla naszej planety. Dlatego cały plastik, którego używają w Eat My Socks, pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię