Skarpetki Eat My Socks Game Over

EMSNOCGAOV Eat My Socks Eat My Socks
70.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EMSNOCGAOV
Wymiary
37x9x0,1 cm
Materiały
Skład: 54,8% bawełna, 28,7% poliester,14,2% poliamid, 2,3% elastan

Opis produktu

Jeśli lubisz gry wideo lub wspominasz czasy, gdy byłeś mały i grałeś na Gameboyu, te skarpetki Game Over są idealne dla Ciebie! Skarpetki Eat My Socks to również świetny pomysł na prezent dla każdego wielbiciela gier.

Rozmiar uniwersalny. Skarpetki zakrywają łydkę. 


Opakowanie: Pudełko papierowe z laminatem z masy drzewnej i PET pochodzącym w 100% z recyklingu.

Marka

Eat My Socks to marka skarpetek stworzona przez Jaime i Elodie, młode małżeństwo mieszkające w Barcelonie. Oboje wyznają tę samą filozofię życiową: Życie to zabawa i nie powinniśmy traktować go zbyt poważnie. Po założeniu kilku udanych marek w ciągu ostatnich 15 lat, postanowili stworzyć Eat My Socks. 

 

W Eat My Socks  Jaime i Elodie projektują wyjątkowe skarpetki w kształcie niespodziewanych przedmiotów. Od kolekcji produktów spożywczych, która obejmuje szeroki wybór modeli, takich jak skarpetki zapakowane w kształt sushi czy lodów, po linię trendów obejmującą zabawne formy, takie jak zwierzęta. Eat My Socks oferuje szeroką kolekcję kreatywnych, odważnych i zabawnych skarpetek, z których wszystkie gwarantują 100% zaskoczenia i są doskonałym prezentem typu "wow". 

 

Skarpetki Eat My Socks wymagają opakowania, aby wyeksponować niesamowite kształty i wywołać efekt "wow" u odbiorcy Twojego prezentu. Twórcy nie chcieli jednak, aby oznaczało to utratę świadomości dla naszej planety. Dlatego cały plastik, którego używają w Eat My Socks, pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię