Skarpetki Eat My Socks Joe’s Donuts Chocolate

EMSNOCDOCH Eat My Socks Eat My Socks
70.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EMSNOCDOCH
Wymiary
37x9x0,1 cm
Materiały
Skład: 65.4% bawełna, 30% poliester, 2.7% elastan,1.9% poliamid

Opis produktu

Pyszne donuty znajdziesz teraz w formie skarpetek Eat My Socka, abyś mógł sobie osłodzić życie na co dzień. Joe's Donuts Chocolate to świetny pomysł na słodki prezent, który rozczuli każdego.


Rozmiar uniwersalny.Skarpetki zakrywają łydkę. 


Opakowanie: Pudełko papierowe z laminatem z masy drzewnej i PET pochodzącym w 100% z recyklingu.

Marka

Eat My Socks to marka skarpetek stworzona przez Jaime i Elodie, młode małżeństwo mieszkające w Barcelonie. Oboje wyznają tę samą filozofię życiową: Życie to zabawa i nie powinniśmy traktować go zbyt poważnie. Po założeniu kilku udanych marek w ciągu ostatnich 15 lat, postanowili stworzyć Eat My Socks. 

 

W Eat My Socks  Jaime i Elodie projektują wyjątkowe skarpetki w kształcie niespodziewanych przedmiotów. Od kolekcji produktów spożywczych, która obejmuje szeroki wybór modeli, takich jak skarpetki zapakowane w kształt sushi czy lodów, po linię trendów obejmującą zabawne formy, takie jak zwierzęta. Eat My Socks oferuje szeroką kolekcję kreatywnych, odważnych i zabawnych skarpetek, z których wszystkie gwarantują 100% zaskoczenia i są doskonałym prezentem typu "wow". 

 

Skarpetki Eat My Socks wymagają opakowania, aby wyeksponować niesamowite kształty i wywołać efekt "wow" u odbiorcy Twojego prezentu. Twórcy nie chcieli jednak, aby oznaczało to utratę świadomości dla naszej planety. Dlatego cały plastik, którego używają w Eat My Socks, pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię