Skrzynka biokompozytowa na młynki Crush Grind Basel, off-white

086010-0011 Crush Grind Crush Grind
209.00 PLN
209,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
086010-0011
Wymiary

Wysokość: 18,7 cm
Długość: 32,5 cm 
Szerokość: 13,3 cm

Materiały
biokompozyty
Ograniczenia

Opis produktu

Skrzynka biokompozytowa na młynki Crush Grind Basel, biała to dodatek, dzięki któremu uporządkujesz swoją kuchnię. Z uwagi na biały kolor skrzynka biokompozytowa na młynki Crush Grind Basel, biała będzie pasowała do aranżacji skandynawskich i naturalnych. Znajdziesz w niej miejsce na młynki czy inne akcesoria tego samego producenta.

Skrzynka biokompozytowa na młynki Crush Grind Basel, biała jest dostępna w rozmiarze ok. 32,5 cm x 19 cm x 13 cm. Została przygotowana z bio kompozytu, który jest przyjazny dla środowiska. Rączka wyprodukowana została z drewna dębowego.

Skrzynka biokompozytowa na młynki Crush Grind Basel, biała ułatwi Ci przenoszenie kilku akcesoriów kuchennych naraz. Sprawdzi się na co dzień oraz na specjalne okazje, jako pomocnik kucharza.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię