Słoik do kiszenia Kilner

0025.839 Kilner Kilner
255.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0025.839
Wymiary
Pojemność 3 l
Materiały
Szkło, silikon, ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Słoik do kiszenia Kilner 3 l to funkcjonalna propozycja naczynia do przygotowywania domowych ogórków małosolnych, kiszonych buraków, cytryn, kapusty, rzepy i innychwarzyw.

Słoik jest wyposażony w:

  • silikonową pokrywkę,
  • element odpowietrzający (do odprowadzenia nadmiaru CO2)
  • 2 obciążniki ceramiczne dopasowane kształtem do słoika
  • instrukcję obsługi w j. angielskim

Jak przygotować kiszonki w słoiku Kilner 3 l?

  • włóż do słoika warzywa i przyprawy
  • dodaj słoną wodę
  • włóż do słoika obciążniki i dociśnij 
  • nałóż pokrywkę i umieść w niej element odpowietrzający

Uwaga! Pozostaw około 6-7 cm przestrzeni nad powierzchnią kiszonki.

Jak dbać o słoik do kiszonek Kilner 3 l?

  • Słoik możesz myć w zmywarce, pozostałe elementy myj ręcznie
  • Nie wlewaj wrzątku do słoika


Słoik do kiszenia Kilner 3 l jest zapakowany w schludne kartonowe pudełko i znakomicie nadaje się na prezent dla amatora eksperymentów kulinarnych.

Marka

Kilner to Brytyjska marka z tradycjami. Założyciel John Kilner zajmował się produkcją słoików i szklanych butelek. Swoją firmę założył w 1842 roku, a pierwszy projekt słoika Kilner w formie w której jest sprzedawany do dziś powstał w latach 90-tych XX wieku. Od tego czasu produkty marki Kilner cieszą się niesłabnącą popularnością. Klasyczny design butelek, słoików, kufli i akcesoriów do przetworów wprowadza do wnętrz domową, przytulną atmosferę. Marka Kilner łączy w sobie funkcjonalność i tradycyjne wzornictwo.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię