Słoik do ubijania śmietany Kilner Shake & Make

0025.808 Kilner Kilner
83.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0025.808
Wymiary
Pojemność: 0,54 l
Materiały
Szkło, stal szlachetna, metal
Ograniczenia

Opis produktu

Słoik do ubijania śmietany Kilner Shake & Make pozwoli przygotować gęstą bitą śmietanę w tradycyjny sposób i bez wysiłku.

Szklany słoik z wygodnym uchwytem jest wykonany z grubego, odpornego szkła. Jest wyposażony w spiralną ubijaczkę i pokrywę - nakrętkę.

Jak ubijać śmietanę w słoiku Kilner Shake & Make?

  • umieść śmietanę w słoiku. 
  • wrzuć do środka kulistą ubijaczkę
  • zakręć i energicznie potrząsaj do momentu uzyskania sztywnej konsystencji

Dla efektu gęstej, sztywnej śmietany możesz schłodzić słoik w lodówce przed ubijaniem. Śmietana także powinna być schłodzona (conajmniej 12 h w lodówce).

Jak dbać o słoik Kilner Shake & Make?

  • myj słoik ręcznie
  • nie używaj ostrych gąbek
  • nigdy nie wlewaj wrzątku do słoika

 

Smacznego!

Marka

Kilner to Brytyjska marka z tradycjami. Założyciel John Kilner zajmował się produkcją słoików i szklanych butelek. Swoją firmę założył w 1842 roku, a pierwszy projekt słoika Kilner w formie w której jest sprzedawany do dziś powstał w latach 90-tych XX wieku. Od tego czasu produkty marki Kilner cieszą się niesłabnącą popularnością. Klasyczny design butelek, słoików, kufli i akcesoriów do przetworów wprowadza do wnętrz domową, przytulną atmosferę. Marka Kilner łączy w sobie funkcjonalność i tradycyjne wzornictwo.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię