Słoik z szerokim wlewem Kilner 0,5 l

0025.888 Kilner Kilner
29.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0025.888
Wymiary
Wysokość 16,5 cm
Ø 9 cm
Pojemność 0,5 l
Materiały
Szkło, stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Słoik z szerokim wlewem Kilner ułatwi napełnianie oraz wyeksponuje domowe przetwory.

Wykonany z wysokiej jakości szkła posiada szeroki wlew, dzięki któremu możesz konserwować całe owoce lub warzywa.
Słoik jest zamykany na zakrętkę w złotym kolorze wyposażoną w wymienne hermetyczne uszczelnienie.
Ozdobiony jest tłoczonym logiem marki Kilner oraz miarką, dzięki której dowiesz się do jakiej pojemności napełnić słoik.

Nie należy wlewać do środka wrzątku.
Można z powodzeniem myć go w zmywarce.

Najważniejsze cechy słoika:

  • kolor - przezroczysty
  • materiał - szkło/stal nierdzewna
  • wysokość - 16,5 cm
  • średnica - 9 cm
  • pojemność - 0,5 lMarka

Kilner to Brytyjska marka z tradycjami. Założyciel John Kilner zajmował się produkcją słoików i szklanych butelek. Swoją firmę założył w 1842 roku, a pierwszy projekt słoika Kilner w formie w której jest sprzedawany do dziś powstał w latach 90-tych XX wieku. Od tego czasu produkty marki Kilner cieszą się niesłabnącą popularnością. Klasyczny design butelek, słoików, kufli i akcesoriów do przetworów wprowadza do wnętrz domową, przytulną atmosferę. Marka Kilner łączy w sobie funkcjonalność i tradycyjne wzornictwo.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię