Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska

Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska
Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska
x zamknij

Sofa dla dwóch osób Serax Honore, niebieska

serax
Honoré Design
Serax Honore
6456.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 20 dni roboczych
Wysokość 72 cm
130 x 73 cm
Stal lakierowana, płótno
serax-B7213097B
 
Niewielka sofa dla dwóch osób inspirowana designem z lat 50 i Riwierą Francuską. Prosta stalowa konstrukcja z siedziskiem w formie dużych, miękkich poduszek prezentuje się niezwykle elegancko i przywołuje czar dawnych lat. Poszewki na poduszki, wykonane z trwałego materiału, można bez trudu zdejmować.

Sofa będzie pasować do różnego rodzaju wnętrz, a zwłaszcza urządzonych w stylu skandynawskim, eklektycznym czy minimalistycznym. Elegancka forma, jasne kolory i wysoka jakość wykorzystanych materiałów to sprawdzona i niezawodna kombinacja. Nie pozostaje nic innego, jak zatonąć w miękkich poduszkach i oddać się marzeniom.

Produkty belgijskiej marki Serax urzekają elegancją, pięknymi kształtami i wrażeniem niesamowitej lekkości!

Inne z kolekcji Serax Honore

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.