Sofa Normann Copenhagen Ace, Black Metallic Ultra Leather

603764 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
12466.00 PLN
12 466,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
603764
Wymiary
wysokość: 81 cm
długość: 145 cm
szerokość: 75 cm
wysokość siedziska: 45 cm
Materiały
fornir, pianka PU, stal, czarna stal platerowana, skóra Ultra Leather

Opis produktu

*Sofa Normann Copenhagen Ace, Black Metallic Ultra Leather - opis tego przedmiotu jest w przygotowaniu.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię