Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Sofa Serax Paola Navone, biała

Sofa Serax Paola Navone, biała
Sofa Serax Paola Navone, biała Sofa Serax Paola Navone, biała Sofa Serax Paola Navone, biała Sofa Serax Paola Navone, biała
x zamknij

Sofa Serax Paola Navone, biała

 
Sofa z kolekcji Paola Navone od marki Serax to wyjątkowy sposób na ożywienie tarasu albo ogrodu. Wykonana została w solidnej stali malowanej na biało – będzie pasować do przestrzeni zaaranżowanych w nowoczesny oraz tradycyjny sposób. Składa się ze smukłego stelaża, delikatnie zaokrąglonego siedziska oraz wygodnego oparcia. Osoby, które wolą klasyczne rozwiązania mogą ułożyć na sofie poduszki w stonowanych odcieniach, natomiast dla miłośników nietypowych rozwiązań najlepiej sprawdzą się kolorowe dodatki z wyraźnymi wzorami.

Kolekcja Paola Navone to seria białych mebli ogrodowych, które charakteryzują się smukłą konstrukcją oraz przemyślanym, minimalistycznym wzornictwem. Meble są dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko meble, ale również tekstylia, ceramika, biżuteria czy lampy. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Paola Navone

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.