Sofa Serax Paola Navone, szara

B7216840G Serax Serax
3065.30 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7216840G
Wymiary
131 x 71
wysokość 72,5 cm
Materiały
Stal lakierowana

Opis produktu

Sofa z kolekcji Paola Navone od marki Serax to wyjątkowy sposób na ożywienie tarasu albo ogrodu. Wykonana została w solidnej stali malowanej na szaro – będzie pasować do przestrzeni zaaranżowanych w nowoczesny oraz tradycyjny sposób. Składa się ze smukłego stelaża, delikatnie zaokrąglonego siedziska oraz wygodnego oparcia. Osoby, które wolą klasyczne rozwiązania mogą ułożyć na sofie poduszki w stonowanych odcieniach, natomiast dla miłośników nietypowych rozwiązań najlepiej sprawdzą się kolorowe dodatki z wyraźnymi wzorami.

Kolekcja Paola Navone to seria białych mebli ogrodowych, które charakteryzują się smukłą konstrukcją oraz przemyślanym, minimalistycznym wzornictwem. Meble są dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko meble, ale również tekstylia, ceramika, biżuteria czy lampy. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Kolekcja: Serax Paola Navone

Zobacz kolekcję

Marka

Projektant

Paola Navone to znana, włoska projektantka i architektka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się również wystrojem wnętrz, tworzeniem scenografii, organizowaniem wystaw i imprez. Współpracowała z takimi markami jak Serax, Alessi, Swarovski, Armani Casa, Driade, Orizzonti czy Roche Bobois. Paola tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znaleźć można m.in. meble, tekstylia, ceramikę, biżuterię oraz lampy. Znakiem rozpoznawczym Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię