Sofa trzyosobowa Umage Lounge Around dark oak

5750-5550-1-5550-2 Umage Umage
8275.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5750-5550-1-5550-2
Wymiary
wysokość: 67 cm
szerokość: 233 cm
głębokość: 76 cm
Materiały
lite drewno dębowe, sklejka z fornirem laminowanym, poliester, stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Trzyosobowa sofa Umage Lounge Around dark oak - wielofunkcyjny mebel wypoczynkowy. Zaprojektowana w sposób łatwy do personalizacji i własnej aranżacji. Charakteryzuje się prostą, czystą formą, nawiązującą do skandynawskiego designu. Siedziska oraz poduszki są niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie, co zapewni największy komfort wypoczynku. Jedna z poduszek zawiera na odwrocie panel, który służy jako stolik. Oparcia sofy posiadają ozdobne otwory do których można przymocować dodatkowe akcesoria, zwiększające jej funkcjonalność: okrągły stolik lub ramię do lampy. Wedle uznania można je zamontować z prawej lub lewej strony. Sofę można również wyposażyć w dodatkowe poduszki, oparcia lub boczną kieszeń z kolekcji Umage Lounge Around. Trwała konstrukcja wykonana jest z litego drewna dębowego. Posiada 6 nóżek, które zapewniają stabilność. Sofa wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zmieści się nawet do niewielkich wnętrz i dzięki swojej multifunkcyjności pozwoli wykorzystać każdą przestrzeń.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię