Solniczka i pieprzniczka A di Alessi Banana Bros

ASG99 A di Alessi A di Alessi
135.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG99
Wymiary
Wysokość 5 cm
16,5 x 6 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

Dwie małpki siedzące w bananowej łódce będą kapitalnie wyglądały na stole!
To nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim solniczka i pieprzniczka: w zabawnym, egzotycznym wydaniu., które sprawia, że chce się po nie sięgnąć i doprawić sobie kanapki czy sałatkę.
Gadżet świetnie pasuje do pozostałych akcesoriów kuchennych z serii Banana (zabawne motywy z bananowego raju gdzieś w orientalnych regionach świata). Projekt powstał przy współpracy z Muzeum Narodowym Republiki Chińskiej w Taipei, dzięki czemu ciekawie łączy wschodnioazjatyckie motywy i nowoczesną stylistykę.
Całość dekorowana ręcznie, nabiera całkowicie niepowtarzalnego charakteru.
Warto wiedzieć: kolekcja nawiązuje do ważnej roli, jaką małpy od wieków zajmują w tradycji i kulturze chińskiej.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię