Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop

Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop
Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop
x zamknij

Solniczka i pieprzniczka Black + Blum Loop

black_+_blum
115.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny:
18,5 x 8 x 9 cm
Stal szlachetna, szkło, korek naturalny
SP004
 
Wyjątkowy zestaw z kolekcji Loop od marki Black + Blum. Składa się ze szklanej solniczki i pieprzniczki, które kształtem przypominają bulwiaste fiolki laboratoryjne. Naczynia zostały umieszczone na podstawie w kształcie pętli, która została uformowana z jednego kawałka stali szlachetnej. Piękny i funkcjonalny komplet będzie dyskretną ozdobą kuchni oraz stołu. Solniczka oraz pieprzniczka zostały wyposażone w naturalne korki oraz wygodny uchwyt, który stanowi integralną część podstawy.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.