Solniczka i pieprzniczka Koziol Pi:P fioletowa i różowa

3107002 Koziol Koziol
51.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3107002
Wymiary
Wysokość 8,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Solniczka i pieprzniczka Koziol Pi:P – w kształcie błyszczących ptaszków - fioletowego i różowego, które niepostrzeżenie przysiądą na stole zachęcając do przyprawienia nimi kanapek, sałatek i innych przysmaków. Sól i pieprz wsypuje się do środka po odkręceniu dna pojemniczków, a całość wygodnie przenosi się na stół za długi uchwyt- ogonek. Przyprawiamy dzióbkiem.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Kolekcja: Koziol Pi:P

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię