Solniczka i pieprzniczkka Lyngby Rhombe, white

201214 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201214
Wymiary
Wysokość 7 cm
Materiały
Porceana
Zastosowanie
Gwarancja
2 lata
Opis gwarancji
Sprawdź w opisie

Opis produktu

Solniczka i pieprzniczka Lyngby Rhombe, to prosta i elegancka forma, która wzbogaci Twoją zastawę stołową.

Eleganka porcelanowa solniczka i pieprzniczka posiada charakterystyczny dla serii wzór nakładających się na siebie drobnych rombów.

Wzór zdobi zewnętrzną część produktów, natomiast środek pozostaje gładki.

Solniczka i pieprzniczka zostały wykonane z najwyższej jakości porcelany odpornej na zarysowania, dzięki czemu moższ bez obaw myć je  zmywarce.

Biały kolor na warstwowym reliefowym wzorze rombów pięknie przełamie stylizacje opartę na pastelowych kolorach. Staranne szkliwienie sprawia, że kolor jest niejednorodny i połyskiliwy.


Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor - biały
  • wysokość - 7 cm
  • materiał - porcelana

 

olekcja Lyngby Rhombe to hołd dla klasycznej zastawy stołowej.
Przejrzyste, czyste linie, kredowo-biała porcelana i tradycyjny motyw zdobniczy stanowią intrygującą interpretację archiwalnych wzorów manufaktury Lyngby.
Spoiwem kolekcji jest motyw rombu obecny na każdym elemencie serii.

Po raz pierwszy motyw ten pojawił się w żaroodpornej serii Danild, która swą premierę miała w 1961 roku. Wówczas wzór został naniesiony na porcelanę jako klasyczny dekor.

Struktury rombów są budowane warstwowo - przy użyciu bardzo złożonego procesu technologicznego, którego znajomość posiada niewielu wytwórców porcelany. Reliefowe romby nadają serii ładny, klasyczny wygląd, zapewniają przyjemne wrażenia dotykowe i pewny, bezpieczny chwyt.

Elementy kolekcji Lyngby Rhombe objęte są 2-letnią gwarancją producenta obejmującą pęknięcia, odpryski i wady fabryczne. W przypadku jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków producent oferuje bezpłatny produkt zastępczy.

Aby skorzystać z wymiany gwarancyjnej należy dostarczyć do nas produkt, dokument gwarancji (dołączany do produktu) wraz z oryginalnym dowodem zakupu.

  • Gwarancja obejmuje uszkodzenia, odpryski i wady fabryczne, pod warunkiem, że produkt jest używany zgodnie z przeznaczeniem
  • Gwarancja nie obejmuje umyślnych uszkodzeń ani ogólnego zużycia i nie uprawnia do zwrotu pieniędzy


Sklep Czerwona Maszyna zastąpi produkt takim samym, lub podobnym przedmiotem. Jeśli produkt zostanie wymieniony zgodnie z gwarancją, rozpocznie się nowy dwuletni okres gwarancji. Koszty transportu lub dostawy związane z roszczeniem z tytułu gwarancji ponosi Konsument.

Można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce oraz zamrażać.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię