Sosjerka Lyngby Rhombe 670 ml, white

201212 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
376.00 PLN
376,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201212
Wymiary
Pojemność 670 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie
Gwarancja
2 lata
Opis gwarancji
Sprawdź w opisie

Opis produktu

Sosjerka Lyngby Rhombe 670 ml, w białym kolorze ozdobi każdy stół podczas dużych i tych mniejszych uroczystości.

Elegancka, porcelanowa sosjerka
idealnie nadaje się do podawania wszelkich gorących sosów oraz zimnych dressingów.
Niezastąpiona podczas mięsnych obiadów oraz rodzinnych i świątecznych uczt.

Charakterystyczny dla serii wzór nakładających się na siebie drobnych rombów, zdobi zewnętrzną część środek zaś pozostaje gładki. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.
Sosjerka Lyngby Rhombe została wykonana z wysokiej jakości porcelany odpornej na zarysowania, dzięki czemu możesz bez obaw myć ją w zmywarce.

Biały kolor na warstwowym, reliefowym wzorze rombów pięknie przełamie stylizacje oparte na pastelowych kolorach. Staranne szkliwienie sprawia, że kolor jest niejednorodny i połyskliwy.

Najważniejsze cechy produktu: 

  • pojemność - 670 ml
  • materiał - porcelana
  • kolor - biały

Kolekcja Lyngby Rhombe to hołd dla klasycznej zastawy stołowej.
Przejrzyste, czyste linie, kredowo-biała porcelana i tradycyjny motyw zdobniczy stanowią intrygującą interpretację archiwalnych wzorów manufaktury Lyngby.
Spoiwem kolekcji jest motyw rombu obecny na każdym elemencie serii.

Po raz pierwszy motyw ten pojawił się w żaroodpornej serii Danild, która swą premierę miała w 1961 roku. Wówczas wzór został naniesiony na porcelanę jako klasyczny dekor.

Struktury rombów są budowane warstwowo - przy użyciu bardzo złożonego procesu technologicznego, którego znajomość posiada niewielu wytwórców porcelany. Reliefowe romby nadają serii ładny, klasyczny wygląd, zapewniają przyjemne wrażenia dotykowe i pewny, bezpieczny chwyt.

Elementy kolekcji Lyngby Rhombe objęte są 2-letnią gwarancją producenta obejmującą pęknięcia, odpryski i wady fabryczne. W przypadku jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków producent oferuje bezpłatny produkt zastępczy.

Aby skorzystać z wymiany gwarancyjnej należy dostarczyć do nas produkt, dokument gwarancji (dołączany do produktu) wraz z oryginalnym dowodem zakupu.

  • Gwarancja obejmuje uszkodzenia, odpryski i wady fabryczne, pod warunkiem, że produkt jest używany zgodnie z przeznaczeniem
  • Gwarancja nie obejmuje umyślnych uszkodzeń ani ogólnego zużycia i nie uprawnia do zwrotu pieniędzy


Sklep Czerwona Maszyna zastąpi produkt takim samym, lub podobnym przedmiotem. Jeśli produkt zostanie wymieniony zgodnie z gwarancją, rozpocznie się nowy dwuletni okres gwarancji. Koszty transportu lub dostawy związane z roszczeniem z tytułu gwarancji ponosi Konsument.


Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię