Spieniacz do mleka Alessi Pulcina, biały

MDL11 W Alessi Alessi
187.00 PLN
187,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MDL11 W
Wymiary
5 x 4 x 27,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

Szybko i smacznie, czyli spieniacz do mleka Pulcina
Spieniacz do mleka Alessi Puccina biały to niebanalny produkt, przeznaczony do tworzenia mlecznej pianki. Jest łatwy w obsłudze i niezwykle funkcjonalny! Pozwoli Ci spienić zarówno zimne, jak i ciepłe mleko – m.in. do cappuccino, latte, koktajli mlecznych, czy gorącej czekolady.
Do wykonania produktu zastosowano stal nierdzewną i żywicę termoplastyczną. Spieniacz do mleka Alessi Puccina biały posiada delikatną, geometryczną formę, która jest zasługą włoskiego projektanta Michele de Lucci.
Spieniacz Alessi ładowany jest za pomocą kabla USB. To urządzenie elektryczne, zatem nie należy umieszczać go w zmywarce. Należy zachować ostrożność przy myciu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię